NOSBO-competitiekalender 2013/2014
Mei
12 ma 1A ESG 2 - Assen 2
12 ma 1A Staunton 3 - Van der Linde 2
12 ma 1B DAC - Bedum
12 ma 1B Roden - Lewenborg
13 di 1B Groningen - Staunton 4
13 di 1B Middelstum - Ten Boer
15 do 1B HSP/Veendam 3 - JH Kruit
16 vr 1A Het Kasteel - Hoogeveen 2
16 vr 1A SISSA 4 - HSP/Veendam 2
16 vr P Hoogeveen - Haren
16 vr P Oostermoer - HSP/Veendam
16 vr P SISSA 3 - Van der Linde
16 vr P Unitas - Staunton 2
Oktober 2013
03 do P Oostermoer - Leek
04 vr P Haren - SISSA 3
04 vr P HSP/Veendam - Staunton 2
04 vr P Van der Linde - Unitas
07 ma 1B Staunton 4 - Middelstum
08 di 1A Hoogeveen 2 - Staunton 3
08 di 1A HSP/Veendam 2 - ESG 2
08 di 1B Bedum - Groningen
08 di 1B JH Kruit - Lewenborg
08 di 1B Ten Boer - Roden
10 do 1A Dwingeloo - SISSA 4
10 do 1B HSP/Veendam 3 - DAC
11 vr 1A Assen 2 - Het Kasteel
11 vr 2A Assen 3 - Het Schaakkwartier
11 vr 2A Leek 2 - DAC 2
11 vr 2A SISSA 5 - ScepU
11 vr 2B Haren 2 - Groningen 2
11 vr 2B Het Kasteel 2 - ESG 3
14 ma 2A Eelde/Paterswolde - Middelstum 2
14 ma 2B Valthermond - Rochade
15 di 2B Hoogeveen 3 - Assen 4
15 di 2B Lewenborg 2 - HSP/Veendam 4
28 ma 2A Roden 2 - SISSA 5
28 ma 2B ESG 3 - Hoogeveen 3
28 ma P Staunton 2 - Van der Linde
29 di 2A Het Schaakkwartier - Leek 2
29 di 2A Middelstum 2 - Assen 3
29 di 2B Groningen 2 - Rochade
29 di 2B HSP/Veendam 4 - Het Kasteel 2
29 di P Hoogeveen - Oostermoer
31 do P Unitas - Haren
November 2013
01 vr P Leek - HSP/Veendam
01 vr 2B Assen 4 - Valthermond
01 vr 2B Haren 2 - Lewenborg 2
04 ma 1A ESG 2 - Dwingeloo
04 ma 1A Staunton 3 - Assen 2
04 ma 1B DAC - JH Kruit
04 ma 1B Roden - Staunton 4
04 ma 3 Ter Apel 1 - Assen 5
05 di 1B Groningen - HSP/Veendam 3
05 di 1B Lewenborg - Ten Boer
05 di 1B Middelstum - Bedum
05 di 3 Bedum 2 - DAC 3
06 wo 2A ScepU - Eelde/Paterswolde
08 vr 1A Het Kasteel - HSP/Veendam 2
08 vr 1A Van der Linde 2 - Hoogeveen 2
08 vr 3 SISSA 6 - SISSA 7
11 ma 3 Ter Apel 2 - Roden 3
ma 11 Bkr Staunton 4 - Leek
di 12 Bkr J.H. Kruit - Staunton 2
di 12 Bkr Ten Boer - Roden
di 12 Bkr Bedum - DAC
di 12 Bkr HSP/Veendam 4 - SISSA 3
wo 13 Bkr ScepU - Unitas
do 14 Bkr Oostermoer - SISSA 6
do 14 Bkr HSP/ Veendam 3 - Staunton 3
vr 15 Bkr SISSA 4 - ESG 3
vr 15 Bkr SISSA 5 - Lewenborg
vr 15 Bkr Van der Linde - SISSA 7
vr 15 Bkr Van der Linde 2 - HSP/Veendam 2
vr 15 Bkr Het Kasteel - Hoogeveen
vr 15 Bkr Leek 2 - ESG 2
vr 15 Bkr Haren - Assen 2
18 ma 2A DAC 2 - Het Schaakkwartier
18 ma 2A Eelde/Paterswolde - Roden 2
18 ma 2B Rochade - Assen 4
18 ma 2B Valthermond - ESG 3
19 di 2B Hoogeveen 3 - HSP/Veendam 4
19 di 2B Lewenborg 2 - Groningen 2
21 do P Oostermoer - SISSA 3
22 vr 2A Assen 3 - ScepU
22 vr 2A Leek 2 - Middelstum 2
22 vr 2B Het Kasteel 2 - Haren 2
22 vr P Haren - Staunton 2
22 vr P HSP/Veendam - Van der Linde
22 vr P Leek - Hoogeveen
25 ma 1B DAC - Groningen
25 ma 1B Staunton 4 - Lewenborg
25 ma 3 DAC 3 - SISSA 6
25 ma 3 Roden 3 - Bedum 2
25 ma 3 Ter Apel 1 - Ter Apel 2
26 di 1A HSP/Veendam 2 - Staunton 3
26 di 1B Bedum - Roden
26 di 1B HSP/Veendam 3 - Middelstum
26 di 1B JH Kruit - Ten Boer
28 do 1A Dwingeloo - Het Kasteel
29 vr 1A Assen 2 - Van der Linde 2
29 vr 1A SISSA 4 - ESG 2
29 vr 3 Assen 5 - SISSA 7
December 2013
02-06 Bkr tweede ronde
09 ma 1A Staunton 3 - Dwingeloo
09 ma 1B Roden - HSP/Veendam 3
10 di 1A Hoogeveen 2 - Assen 2
10 di 1B Groningen - JH Kruit
10 di 1B Lewenborg - Bedum
10 di 1B Middelstum - DAC
10 di 1B Ten Boer - Staunton 4
10 di P Hoogeveen - HSP/Veendam
12 do P Unitas - Oostermoer
13 vr 1A Het Kasteel - SISSA 4
13 vr 1A Van der Linde 2 - HSP/Veendam 2
13 vr P SISSA 3 - Leek
13 vr P Van der Linde - Haren
Januari 2014
06 ma 2A Roden 2 - Assen 3
06 ma 2B ESG 3 - Rochade
07 di 2A Middelstum 2 - DAC 2
07 di 2B Groningen 2 - Assen 4
07 di 2B HSP/Veendam 4 - Valthermond
07 di 2B Lewenborg 2 - Het Kasteel 2
07 di P Hoogeveen - SISSA 3
08 wo 2A ScepU - Leek 2
09 do P Oostermoer - Staunton 2
10 vr 2A SISSA 5 - Eelde/Paterswolde
10 vr 2B Haren 2 - Hoogeveen 3
10 vr P HSP/Veendam - Haren
10 vr P Leek - Unitas
13 ma 1A ESG 2 - Het Kasteel
13 ma 1B DAC - Roden
13 ma 3 Ter Apel 2 - Assen 5
14 di 1A HSP/Veendam 2 - Hoogeveen 2
14 di 1B Bedum - Ten Boer
14 di 1B Groningen - Middelstum
14 di 1B JH Kruit - Staunton 4
14 di 3 Bedum 2 - Ter Apel 1
16 do 1A Dwingeloo - Van der Linde 2
16 do 1B HSP/Veendam 3 - Lewenborg
17 vr 1A SISSA 4 - Staunton 3
17 vr 3 SISSA 6 - Roden 3
17 vr 3 SISSA 7 - DAC 3
24 vr 2B Assen 4 - ESG 3
27 ma 2A DAC 2 - ScepU
27 ma 2B Rochade - HSP/Veendam 4
27 ma 2B Valthermond - Haren 2
27 ma P Staunton 2 - Leek
28 di 2A Het Schaakkwartier - Middelstum 2
28 di 2B Hoogeveen 3 - Lewenborg 2
30 do P Unitas - Hoogeveen
31 vr 2A Assen 3 - SISSA 5
31 vr 2A Leek 2 - Roden 2
31 vr 2B Het Kasteel 2 - Groningen 2
31 vr P SISSA 3 - HSP/Veendam
31 vr P Van der Linde - Oostermoer
Februari
03 ma 1A Staunton 3 - ESG 2
03 ma 1B Roden - Groningen
03 ma 1B Staunton 4 - Bedum
03 ma 3 Roden 3 - SISSA 7
03 ma 3 Ter Apel 1 - SISSA 6
03 ma 3 Ter Apel 2 - Bedum 2
04 di 1A Hoogeveen 2 - Dwingeloo
04 di 1B Lewenborg - DAC
04 di 1B Middelstum - JH Kruit
04 di 1B Ten Boer - HSP/Veendam 3
07 vr 1A Assen 2 - HSP/Veendam 2
07 vr 1A Van der Linde 2 - SISSA 4
07 vr 3 Assen 5 - DAC 3
10-14 feb Bkr kwartfinale
17 ma 2A Eelde/Paterswolde - Assen 3
17 ma 2A Roden 2 - DAC 2
18 di 2B Groningen 2 - ESG 3
18 di 2B HSP/Veendam 4 - Assen 4
18 di 2B Lewenborg 2 - Valthermond
18 di P Hoogeveen - Staunton 2
19 wo 2A ScepU - Het Schaakkwartier
20 do P Oostermoer - Haren
21 vr 2A SISSA 5 - Leek 2
21 vr 2B Haren 2 - Rochade
21 vr 2B Het Kasteel 2 - Hoogeveen 3
21 vr P Leek - Van der Linde
21 vr P SISSA 3 - Unitas
Maart
03 ma 1A ESG 2 - Van der Linde 2
03 ma 1B DAC - Ten Boer
03 ma 3 DAC 3 - Roden 3
04 di 1B Groningen - Lewenborg
04 di 1B JH Kruit - Bedum
04 di 1B Middelstum - Roden
04 di 3 Bedum 2 - Assen 5
06 do 1A Dwingeloo - Assen 2
06 do 1B HSP/Veendam 3 - Staunton 4
07 vr 1A Het Kasteel - Staunton 3
07 vr 1A SISSA 4 - Hoogeveen 2
07 vr 2B Assen 4 - Haren 2
07 vr 3 SISSA 6 - Ter Apel 2
07 vr 3 SISSA 7 - Ter Apel 1
10-14 mrt Beker: halve finale
10 ma 2A DAC 2 - SISSA 5
10 ma 2B ESG 3 - HSP/Veendam 4
10 ma 2B Rochade - Lewenborg 2
10 ma 2B Valthermond - Het Kasteel 2
11 di 2A Het Schaakkwartier - Roden 2
11 di 2A Middelstum 2 - ScepU
11 di 2B Hoogeveen 3 - Groningen 2
14 vr 2A Leek 2 - Eelde/Paterswolde
24 ma 2A Eelde/Paterswolde - DAC 2
24 ma 2A Roden 2 - Middelstum 2
24 ma P Staunton 2 - SISSA 3
25 di 2B Groningen 2 - HSP/Veendam 4
25 di 2B Hoogeveen 3 - Valthermond
25 di 2B Lewenborg 2 - Assen 4
27 do P Unitas - HSP/Veendam
28 vr 2A Assen 3 - Leek 2
28 vr 2A SISSA 5 - Het Schaakkwartier
28 vr 2B Haren 2 - ESG 3
28 vr 2B Het Kasteel 2 - Rochade
28 vr P Haren - Leek
28 vr P Van der Linde - Hoogeveen
31 ma 1B Roden - JH Kruit
31 ma 1B Staunton 4 - DAC
31 ma 3 Ter Apel 1 - DAC 3
31 ma 3 Ter Apel 2 - SISSA 7
April
01 di 1A Hoogeveen 2 - ESG 2
01 di 1A HSP/Veendam 2 - Dwingeloo
01 di 1B Bedum - HSP/Veendam 3
01 di 1B Lewenborg - Middelstum
01 di 1B Ten Boer - Groningen
01 di 3 Bedum 2 - SISSA 6
04 vr 1A Assen 2 - SISSA 4
04 vr 1A Van der Linde 2 - Het Kasteel
04 vr 3 Assen 5 - Roden 3
07 ma 2A DAC 2 - Assen 3
07 ma 2B ESG 3 - Lewenborg 2
07 ma 2B Rochade - Hoogeveen 3
07 ma 2B Valthermond - Groningen 2
08 di 2A Het Schaakkwartier - Eelde/Paterswolde
08 di 2A Middelstum 2 - SISSA 5
08 di 2B HSP/Veendam 4 - Haren 2
09 wo 2A ScepU - Roden 2
11 vr 2B Assen 4 - Het Kasteel 2
11 vr Bekerfinale: HSP/Veendam - Hoogeveen
11 vr 3 SISSA 6 - Assen 5
11 vr 3 SISSA 7 - Bedum 2
14 ma 3 DAC 3 - Ter Apel 2
14 ma 3 Roden 3 - Ter Apel 1
Overzicht speelweken NOSBO-competitie 2013/2014
Links naar competitieverslagen op uw clubsite kunt u mailen naar de webmaster.
Het hoeft geen hoogstaande journalistiek te zijn!
|